Privatus dusios krantas, tinktantis ramiai pailsėti šeimai

dusios krantas

Išskirtinis krantas prie dusios ežero. Šalia poilsiavietės nėra jokių namų ar kitų žmonių, kas padaro poilsį ypatingą. Šeimos atvažiuoja pailsėti nuo miesto šurmulio, atsiveža savo augintinius, kurie gali taip pat laisvai būti, nesudarant problemų aplinkiniams, kurių čia nerasite nei iš tolo. Vaikai ir taip pat jūs šauniai galėsite praleisti laiką, žaisdami įrengtose krepšinio ir tinklinio aikštelėmis. Vakare galima jaukiai būti prie laužavietės bei išsikepti šašlykinėje maisto. O taip pat, jeigu užkluptų lietus, pavėsinėje galėsite palaukti kol praeis. Galima nusileisti savo valtį į ežerą, tad tinkama ir mėgejams pažvejoti, netoliese yra ir švendrių, kur galima pažvejoti ir be valties. Taip pat, čia rasite ir lauko toletą, tad kaip ir nuotraukoje galite matyti, svarbiausi dalykai yra įrengti poilsiavietėje.

Šiame vaizdo įraše galite matyti, koks krantas yra ramus, toli nuo kelio, puikiai tinkantis poilsiui ir įrengta žaidimų aikštele. Atvažiavus ir dideliai kompanijai, visi poilsiautojai ras sau tinkamą veiklą ir galės atsipalaiduoti nuo miesto rutinos be pašalinių akių.

Paskutiniame vaizdo įraše pagrindinė stovyklavietė, kur įrengta pavėsinė, laužavietė ir šašlykinė. Kaip matote vietos labai daug, poilsiautojai atvažiuoja atostogauti su palapinėmis ir kemperiais ar žvejai su savo valtimis. Kiekvienas čia pabuvęs, dažnai atvažiuoja ir dar kartą, stebisi kokia rami vieta.